Závod Frýdlant n/O 25.6.2016

Hned po nočních Vyšních Lhotách jsme vstávali do Frýdlantu, kde kluci z SDH FnO organizovali další lokální závody. I přes pár technických potíží (nefunkční časomíra) jsme měli velmi slušné výsledky, těsně pod medailovými pozicemi.

Noční závody Vyšní Lhoty 24.6.2016

Zúčastnili jsme se nočních závodů ve Vyšních Lhotách. Sice jsme se neumístili na medailových pozicích, ale atmosféra byla úžasná, noční závody mají něco do sebe. Kulturní areál Vyšních Lhot je moc hezký, stranou od obce, takže se tam dá pěkně řádit 🙂

Den obce Pržno 18.6.2016

Na den obce jsme stihli závody A teamu v Janovicích (samostatný příspěvek) a zároveň jsme měli exhibici na den obce. Počasí nám krásně vyšlo, bylo nádherně a nevadilo nám, že jsme mokří. Exhibice hasičského závodu měla slušnou návštěvnost a velký úspěch !

Soutěž v Janovicích 18.6.2016

Slunečné počasí nás přivítalo v Janovicích ve stejný den, kdy nás odpoledne čekalo představení požárního útoku i v Pržně na dni obce. V Janovicích nás uvítala trať do kopce. Poctivě jsme sledovali ostatní soutěžící a těšili jsme se na start. A vyšlo to !

Lubno – Memoriál Františka Sluky

Prší… Doufáme, že pro nás štěstí. Dneska to dáme 🙂 Důkladně jsme se připravovali a tak by nás nemělo nic zaskočit. Pečlivě vše zkontrolovat a hurá na start ! Nakonec jsme skončili 12. (Áčko) a 14. (Béčko) z 21 teamů !