12.9.2020 Nižní Lhoty

Sobotní dopoledne jsme se s dětmi rozhodli, že zkusíme štěstí v Nižních Lhotách, kde pořádali 1. ročník soutěže mladých hasičů. Obě družstva mladších úspěšně svůj útok dokončily. Družstvo starších žáků se umístilo na krásném 4. místě.

6.9.2020 Lučina

První víkend po prázdninách, jsme se s dětmi účastnili soutěže Lučina. Zúčastnili se obě družstva mladších i družstvo starších žáků. I přes drobná zaváhání, všechny týmy svůj pokus dokončily.

1. ročník pohárové soutěže na Pržně

Poslední srpnovou sobotu 29.08.2020 se v areálu hasičské zbrojnice v naší obci konala pohárová soutěž mladých hasičů v požárním útoku. Počasí nám přálo a účast byla také veliká. Zúčasnilo se 20 družstvech od kategorie mini po dorost. Za Pržno se nejlépe umístili starší žáci, kteří si vybojovali krásné druhé místo. Chtěli bychom poděkovat všem co…