Požár v Pržně

Čtyři jednotky hasičů byly vyslány v úterý 19.7.2016 nad ránem do obce Pržno k hlášenému požáru v centru sociálních služeb. Při požáru evidujeme 5 zraněných osob. Operační středisko HZS MSK obdrželo tísňové volání v úterý 19.7.2016 kolem 04:40 hodin. Na místo byly ihned vyslány čtyři jednotky hasičů, a to ze stanice HZS MSK ve Frýdku-Místku…

Návštěva z centra Žirafa 18.7.2016

Začátkem léta jsme měli návštěvu z integrovaného centra pro mentálně postižené Žirafa, která je ve Frýdku Místku. Klienti Žirafy si prohlédli naše vybavení a viděli náš trénink. Bylo to pro ně něco nového a my jsme rádi, že jim u nás líbilo.

Krásná 2.7. 2016, 2. místo !!!

Po několika letech jsme obnovili aktivní sportovní činnost SDH Pržno. Naše vedoucí Katka Fišerová, Eva Jurkovská a Monika Adamcová se na konci roku 2015 domluvili a dali dohromady mladé hasiče z Pržna.

Opékání špekáčků 1.7.2016

V pátek po tréninku jsme využili krásného počasí a spolu s rodiči a přáteli našeho SDH jsme opékali buřty a špekáčky. Bylo nádherně teplo, takže se někteří i vykoupali v řece. Moc jsme si to užili !