Střelnice Vojkovice 31.3.2017

V pátek na konci března byl krásný teplý a slunečný den a my jsme vyměnili tělocvičnu za střelnici ve Vojkovicích, kde jsme si zastříleli ze vzduchovky a procvičili jsme se na Fryčovický braňák a hasičskou všestrannost.

Akce na rok 2017

Do stránky „Tréninky, soutěže a akce“ jsme přidali přehled akcí na rok 2017. Koukněte se !

Užitečné informace

Na naše stránky jsme vložili odkaz Užitečné, kde najdete obrázky, pravidla a vůbec „užitečné“ informace k soutěžím v požárním útoku, uzlování a hasičské všestrannosti.

Hadicová a uzlová štafeta 4.3.2017

Březnovou sobotu nás čekala hadicová a uzlová štafeta u hasičů v Místku. Natěšeni jsme vyrazili už novým autem (!) s doprovodem vedoucích na první naši letošní soutěž. Na start v hadicové štafetě se první připravila skupina „B“, která vše zakončila úspěšným časem 33,97. Skupina „A“ zakončila štafetu časem 37,87. Pak přišla na řadu uzlová štafeta,…