Fryčovický braňák 8.4.2017 – 2x 3. místo !!!

V sobotu 8.4. jsme se zúčastnili Fryčovického braňáku.
Počasí nám vyšlo i když nejdříve bylo zataženo, sluníčko nás nakonec pěkně ohřálo.
Přijeli jsme trochu dřív, což bylo dobře, protože v tu dobu bylo na místě málo týmů a tak nás vzali v podstatě hned. První běžely holky za mladší žáky – Ema Pekárková, Johanka Muroňová a Barča Prachařová, šikulky doběhly na 3. místě ! Tým starších žáků Ondra Šťastný, Katka Vlachová a Zuzka Sasýnová se dále umístil na pěkném 5. místě.
Na 3. pozici se pak umístil i Lukáš Janek, který běžel za dorost. Spolu s ostatními chlapci si bohužel naběhl trochu delší trasu, jinak bychom možná měli i 1. místo. Ale nevadí, i tak je to skvělý výsledek ! Kompletní výsledky jsou ve výsledkové tabulce na stránce Výsledky.

One Comment Add yours

  1. Eva napsal:

    Šikulky jen mě mrzí, že jsem tam nemohla být s Vámi. Snad svou nepřítomnost doženu. : D Eva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *