Stavění máje a pálení čarodějnic

Poslední dubnová sobota byla ve znamení stavění máje. Chlapci ze sboru to pojali jako vždy tradičně, takže májka se stavěla pouze pomocí vlastních sil. Odpoledne už patřilo dětem. Pro ty nejmenší byly připraveny různé hry a soutěže. U našich čarodějek se zapsalo 61 dětí, které za splněné úkoly dostaly balíček s odměnami. Také proběhla soutěž o nejlepší masku, té se účastnilo 17 dětí. Ve stánku u hasičů bylo možno se občerstvit, toho zase využili rodiče. K večeru se se zapálila pagoda, ale všechny naše čarodějky byly ušetřeny. Do ohně mohl každý hodit papírek se svými nešvary, kterých se chtěl zbavit. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se na průběhu akce podíleli a doufáme, že si ji veřejnost užila tak jako my.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *